Platforma NaDoma na konci března 2020 končí – co přesně to znamená a jak získat kompenzaci za zakoupená zařízení, se dočtete v Dotazech.
Stáhnout na APP STOREStáhnout na GOOGLE PLAY

Vítejte v chytré domácnosti od ČSOB NaDoma

Novinky

Náš nový projekt podává pomocnou ruku všem, kdo si chtějí vylepšit své bydlení. Stačí si koupit centrum kontroly, krabičku, ke které připojíte všechna možná chytrá zařízení. K využívání ČSOB NaDoma navíc nepotřebujete žádnou smlouvu, žádné podpisy ani nic podobného.

Vítejte v chytré domácnosti od ČSOB NaDoma

Jako základ pro ČSOB NaDoma jsme použili platformu od belgické firmy FifthPlay založenou na technologii ZWave, která má skvěle zpracovanou aplikaci. S ní máte doma vše na povel, a to z telefonu, tabletu i počítače. Projekt samozřejmě ale neustrne u jedné platformy, časem zapojíme i další jako třeba SigFox, HomeKit nebo IFTTT.

ČSOB NaDoma se chystáme nejen rozšiřovat o zařízení a platformy, ale budeme přinášet i inspiraci, aktuality ze světa IOT (Internet Of Things) a mnoho dalšího. Své podněty a návrhy nám posílejte na e-mail nadoma@csob.cz.

Inspirace na doma

Inspirace na doma

Zatopte si chytře s ČSOB NaDoma

Novinky

Nově můžete ovládat teplotu ve své domácnosti i z telefonu nebo tabletu. Stačí si koupit termostat od firmy TADO a jednoduše jej nainstalovat. Pak už se…

Nově můžete ovládat teplotu ve své domácnosti i z telefonu…

Zobrazit článek  

Všechny články

Udělejte i Vy svoji domácnost chytrou

Ovládejte i Vy svoji
chytrou domácnost

Mějte domov pod kontrolou

Přihlásit se